Obieg dokumentów

Jak to działa?

Kup pakiet "Obieg dokumentów" na wybrany przez siebie okres czasu. Dodatek działa niezależnie od Twojego aktualnego planu płatności. Do twojej dyspozycji została również udostępniona darmowa wersja demonstracyjna nowego pakietu. Skorzystaj z niej i testuj obieg dokumentów przez 7 dni.

Z zakładki "moje konto" przejdź do zakładki "podmioty" oraz twórz, edytuj i usuwaj ścieżki akceptacji dla swojej firmy i jej podmiotów (A). Jeśli dokument jest powiązany z podmiotem lub firmą, która posiada ścieżkę akceptacji, eksport takiego dokumentu będzie możliwy dopiero, gdy przejdzie on całą ścieżkę akcpetacji.

system merSoft ERP online

Korzystaj z zakładek dodawania i edycji ścieżek akceptacji. Wybieraj użytkowników z listy (B) i przeciągaj ich to poszczególnych etapów (C). Jeden etap może zawierać pare osób. Oznacza to, że na danym etapie dokument wymaga zatwierdzenia przez jedną z osób. Dokument nie może zostać wyeksportowany, jeśli nie zostanie zaakceptowany przez jedną z osób każdego z etapów ścieżki. Zatwierdź zmiany przyciskiem Utwórz (D).

system merSoft ERP online

W ewidencji dokumentów możesz zobaczyć zarówno status dokumentu jak i status akceptacji.

Należysz do ścieżki akceptacji? W edycji dokumentu akceptuj lub odrzucaj wybrane dokumenty (E). Listę wszystkich dokumentów do akceptacji możesz łatwo znaleźć klikając przycisk (F) na górnym pasku.

system merSoft ERP online
Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami