Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie najważniejsze pytania wraz z odpowiedziami zebrane w jednym miejscu dla Waszej wygody

Q. Po co mi SkanujFakture.pl?

Jedną z najbardziej pracochłonnych czynności w księgowości jest przenoszenie danych z dokumentów źródłowych do programów FK. Jest to też moment, w którym może pojawić się najwięcej błędów. SkanujFakture.pl automatycznie rozpoznaje faktury i wprowadza poprawne dane, stając się nieodzownym narzędziem w pracy księgowego. Jest to prosty i bardzo funkcjonalny program do skanowania i odczytywania faktur papierowych.

Q. Jak działa SkanujFakture.pl?

Dzięki technologii sztucznej inteligencji SkanujFakture.pl rozpoznaje automatycznie wszystkie pola z formularzy wprowadzonych przez użytkownika, a następnie wprowadza je do programu, tworząc przejrzyste podsumowanie, zawierające wszystkie najważniejsze dane. Oferowana usługa to skanowanie faktur za pomocą OCR i NLP.

Q. Jak zakupić SkanujFakture.pl?

W celu skorzystania z naszej usługi wystarczy wypełnić formularz znajdujący się pod tym linkiem, a my skontaktujemy się z tobą i pomożemy dobrać odpowiednią ofertę.

Q. Jaki skaner będzie współpracował z SkanujFakture.pl?

Do współpracy z programem wystarczy dowolny skaner o minimalnej rozdzielczości 300dpi, z funkcją skanowania w kolorze lub czerni i bieli.

Q. Z jakimi programami współpracuje SkanujFakture.pl?

SkanujFakture.pl jest kompatybilne z następującymi systemami ERP: Enova, Comarch, Wapro, Symfonia i MerSoft.

Q. Czy SkanujFakture.pl archiwizuje dokumenty?

Tak. Wszystkie dokumenty wgrane przez użytkownika archiwizowane są na naszych serwerach. Dostęp do nich można uzyskać z poziomu programu.

Q. Dlaczego wybrać to rozwiązanie?

SkanujFakture.pl wykorzystuje najnowsze i niezawodne rozwiązania sztucznej inteligencji w tym capsule networks i emrouting, które dają większą przewagę nad innymi produktami tego typu. Umożliwia mu to bezbłędne rozpoznawanie pól formularzy, a także odczytywanie pisma ręcznego.

Q. Jak wprowadzać dokumenty?

Wystarczy przeciągnąć dokument zawierający skan faktury do okna naszego programu, bądź wybrać go korzystając z eksploratora plików, który dostępny jest z poziomu programu. Jednorazowo można dodać wiele dokumentów o nieprzekraczającym rozmiarze 100 MB.

Q. Czego potrzebuje, aby rozpocząć pracę z programem?

Do pracy z programem potrzebne Ci tylko urządzenie z dostępem do internetu, a także skaner lub aparat, w sytuacji gdy nie posiadasz cyfrowych wersji faktury i sam musisz ją zeskanować.

Q. Ile dokumentów można jednocześnie przesłać do programu?

SkanujFakture.pl nie posiada ograniczeń co do liczby dokumentów przesłanych za jednym razem ważne, żeby nie przekroczyły łącznie 100 MB.

Q. Jakie formaty plików rozpoznaje SkanujFakture.pl?

SkanujFakture.pl współpracuje ze skanami faktur w formatach: PDF, PNG i JPG.

Q. Czy SkanujFakture.pl jest bezpieczne?

Zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom korzystającym z protokołu https i zgodności z RODO. Wszystkie dane w bazie danych są szyfrowane. Skanowanie faktur dzięki temu rozwiązaniu jest bezpieczne.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami